fbpx   .  

!f Istanbul, Kalbine Bak, Yerinde Mi?

İş Bankası’nın Maximum Kart ortaklığında organize edilen 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin tanıtım filmi bugün itibarıyle yayınlanmaya başladı. Festivalin kampanya sloganı olan “Kalbine Bak, Yerinde Mi? isimli 2015 kampanyasının aynı zamanda yüzü de olan reklam filmi Türkiye’nin en önemli ajanslarından olan Rafineri ve prodüksiyon şirketi Anima’nın birlikte çalışmasının ürünü.

f_istanbul_2015_afisi_45_379_214. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 12 Şubatta, İstanbul’da seyircilerle buluşacak ve 26 Şubat’ta Ankara’ya ve ardından İzmir’e uğrayacak. Festival biletleri ne zaman satışa çıkıyor derseniz de, biletler ön satışa 30 Ocak’ta çıkacağı bilgisini verelim. Programa ise bu akşam saat 21.00 itibarıyla www.ifistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz. Festivalin “Gökkuşağı Filmleri” bölümünde beyaz perde yer alacak Love Is Strange, 52 Tuesdays gibi filmleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.